OBNOVLJEN ZVONIK U MALOM OTOKU

11262293_10200541264210281_559901545_nNaša kapelica, posvećena svetom Antunu, u Malom Otoku je Bogu hvala završena. Zahvaljujem se svima koji su već prije spomenuti u župnom listiću materijalno pomogli da se taj naš projekt ostvari; stanovnicima Malog Otoka, općini Legrad, biskupiji Varaždinskoj, Jadranskom Osiguranju, obitelji Baranašić Ivice, PRIZMA VV D.O.O…
Na zvoniku smo postavili solarnu struju, elektrificirali smo zvona, potpuno obnovili iz vana, stavili mrežicu, zažbukali i pofarbali, stavili smo nova vrata na ulaz u zvonik, popravili lim jer je zacurevalo i zato je žbuka otpadala, u četvrtak ćemo okrečiti kapelicu iz nutra, obnoviti temelje ograde i ogradu na novo prefarbati, te betonirati stazicu do kapelice.
Župnik je kupio i poklonio novi kip svetog Antuna u kapelici.
Sada spremna čeka blagoslov našeg nebeskog Oca koji će podijeliti naš varaždinski biskup Josip Mrzljak koji će nam doći na proščenje 14.06.2015.g. Svoj dolazak je potvrdio i bivši župnik vlč. Pavao Markač. Sve skupa je došlo malo manje od 40.000,00 kuna.